11/15/2014

"W sieci" Danielle Steel


Książki Danielle Steel są świetnym urozmaiceniem czasu, a także czymś, co pamięta się przez długi czas. W tej książce, jak i w wielu innych autorka uświadamia nam czytelnikom, jak błahe są nasze problemy, w porównianiu z problemami jej bohaterek.
"W sieci" zaliczam do tych udanych książek, na pewno się na niej nie zawiodłam, a eręcz bardzo mnie poruszyła. W tej powieści Danielle Steel ukazuje problem przemocy seksualnej i to jak przez całe życie ofiara gwałtu nie może uwolnić się od wpomnień, szczególnie gdy pech wciąż ją prześladuje, a w życiu spotyka tak mało życzliwych ludzi. Autorka stara się nakłonić nas, abyśmy nie mieli zamkniętych oczu na krzywdę innych, biorąc pod uwagę fakt, że wokół nas jest całe grono ludzi skrzywdzonych w ten sposób. Książka również ukazuje to jaki świat niestety potrafi być niesprawiedliwy i jak czasem na prawdę trzeba uważać komu chcemy powierzyć nasze zaufanie.
"W sieci" to historia skrzywdzonej przez własnego ojca Grace , walczącej przez całe życie z demonami przeszłości. Kiedy już zaczyna się nam wydawać, że życie głównej bohaterki wraca do normy, znów napotyka ona na swojej drodze jakieś przeszkody.
Pomiędzy wszystkimi przykrymi wydarzeniami, które mają miejsce w życiu Grace, ukazuje się ona czytelnikom jako z pozoru zamknięta w sobie dziewczyna, jednak z czasem poznajemy ją jako silną i pewną siebie kobietę, która samodzielnie potrafi stawić czoła nieustannym kłopotom.
Przeczytajcie tę książkę i sami odpowiedzcie sobie na pytania: Czy Grace ułoży sobie życie z dala od koszmarów przeszłości? Czy mimo krzywdy jaką jej wyrządzono, pozna ona smak prawdziwej miłości?
Danielle Steel napisała tę książkę w bardzo dobrym stylu, dzięki czemu w prosty sposób przekazuje ważne problemy i wartości.
Tę powieść czyta się na prawdę szybko i przyjemnie. Według mnie to świetna powieść. Z każdą stroną czytelnik czeka na więcej, szczególnie gdy książka potrafi wzbudzić mnóstwo najróżniejszych emocji.
Polecam nie tylko fanom tej autorki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz