2/25/2017

"Siostry" Claire Douglas


            
          "Siostry" to intrygujący i wciągający thriller. Znajdziemy w nim wszystko to co powinno znaleźć się w dobrym thrillerze. Spiski, intrygi, kłamstwa i tajemnice. Tak, na pewno znajdziecie tam to wszystko.

          Na pewno jest to książka, którą pochłoniecie w dwa wieczory. A wszystko dzięki nieoczekiwanym zwrotom wydarzeń, przez które ciężko oderwać się od lektury.

          Autorka świetnie skonstruowała fabułę, z ciekawie rozwijającymi się wątkami, oraz świetnie przedstawia psychologiczne portrety bohaterów książki. Claire Douglas nie pozwala się nudzić na żadnej ze stron. Każda kolejna kartka wnosi coś nowego do fabuły.
          Sekrety i zagadki przewijające się na każdej stronie, budują niesamowite napięcie oraz emocje, które nie opuszczają czytelnika do ostatniej strony.

          Od samego początku tej książki domyślicie się, że przed wami zaskakująca zagadka do rozwiązania. Czy uda wam się ją rozwikłać przed dotarciem do ostatniej strony?


CYTATY "SIOSTRY":

,,Puszcza moją rękę, ale tylko po to, by dotknąć czule jego twarzy. Kocha go. Naprawdę go kocha."

,,Lucy jest wszędzie i nigdzie. Tak wygląda rzeczywistość. Już nigdy jej nie zobaczę."

,,Podaję jej rękę i siadam obok niej, tak blisko, że czuję kokosową woń jej włosów. Wiem, że wreszcie ją znalazłam. To ona." 

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Coś czuję, że niedługo ta książka pojawi się na mojej półce. Tymczasem zapraszam wszystkich uczniów, studentów i ciekawych świata na mojego bloga :)
  http://oczami-kujona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś czuję, że niedługo ta książka pojawi się na mojej półce. Tymczasem zapraszam wszystkich uczniów, studentów i ciekawych świata na mojego bloga :)
  http://oczami-kujona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń