10/16/2017

"Opętanie" Erica Spindler               Kolejny rewelacyjny thriller Spindler. Zdecydowanie jest to książka, która nie znudzi czytelnika. Ciągle coś się dzieje, wciąż jesteśmy ciekawi co przyniesie kolejna strona.
               Świetnie przedstawione postaci. Mamy okazje ponownie spotkać ulubionego detektywa czytelników Spindler. Fabuła oczywiście też bardzo dobra! Po spróbowaniu kilku pierwszych stron, nie będziecie mogli się już oderwać od tej książki, a gdy dobijecie do końca, będzie wam żal, że to już ostatnia strona.

               Czytelnicy, którzy nie po raz pierwszy mają styczność z Ericą Spindler, nie powinni być już zaskoczeni, jak doskonale potrafi budować napięcie, trzymać nas w niepewności i zaskakiwać!

               Świetna fabuła, intryga, akcja. Czytałam z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwałam rozstrzygnięcia zagadki. Jeżeli nawet czytelnik zdemaskuje mordercę wcześniej, to gwarantuję, że końcówka i tak będzie zaskakująca.
               Gorąco polecam wszystkim fanom thrillerów.

CYTATY "OPĘTANIE":

,,- Wiesz, że możesz mi zaufać! - Zaufanie jest jak wahadłowe drzwi - przypomniała mu - Działa również w drugą stronę."

,,Każdy ma swój krzyż do dźwigania. W tym jak się z tego wywiązujemy ujawnia się nasz charakter i wiara."

,,To paradoks, że ten człowiek nawołuje ludzi, aby żałowali za grzechy i dostąpili zbawienia, a sam straszy wyglądem do tego stopnia, że większość wolałaby smażyć się w piekle, niż spędzić z nim minutę w niebie."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz